Kategorie

Producenci

Płatności transferuj.pl

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu internetowego umieszczonego pod adresem http://www.nielsen.sklep.pl  jest firma FOPACK.

Dane kontaktowe:
Legnicka 51
94-234 Łódź
tel: +48 662 123 366,
e-mail: fopack@o2.pl
NIP: 727 240 38 79
REGON: 101260438
Bank: BRE Bank S.A.
Numer konta: 46 1140 2004 0000 3302 7400 3242
 
2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną towarów (produktów), będących w jego ofercie za pośrednictwem strony http://www.nielsen.sklep.pl,  (sprzedaż internetowa) oraz informację o produktach dostępnych w sklepie internetowym (informacja).
 
3. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą FOPACK.

 

4. Osoba składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. 

5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

6. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta (do cen towarów nie doliczone są koszty przesyłki kurierskiej). 

7. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

8. Zamówienia w sklepie można składać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Termin realizacji zamówienia wynosi  do 24 godzin roboczych od daty wpłynięcia zamówienia z płatnością za pobraniem lub do 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty w przypadku przedpłaty przelewem. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta realizowane będą od rana następnego dnia roboczego.

9. Klient może złożyć zamówienie poprzez formularz zamówień znajdujący się na stronie http://www.nielsen.sklep.pl. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail, który jest potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia do sklepu internetowego. Od tego momentu następuje realizacja zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia w ciągu 5 dni od daty dokonania zakupu, zamówienie zostanie anulowane.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku braku potwierdzenia, jeżeli dane podane przez Klienta w formularzu będą niekompletne lub nieprawdziwe.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen prezentowanych produktów znajdujących się w ofercie, poszerzania oferty produktów, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź dokonywania w nich zmian.

12. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wybranych firm kurierskich (wybranych przez Kupującego). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 
13. Możliwe są następujące formy płatności: 
Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie. 
Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
 
14. W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać drogą e-mail lub drogą telefoniczną. Prosimy o nie wysyłanie reklamowanych produktów bez wcześniejszego kontaktu z obsługą sklepu. 
 
15. Klient, zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym wraz z stosownym oświadczeniem i dokumentem sprzedaży produktu (faktura). W tym przypadku sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 
16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  
  

17. Nazwy producentów, marki produktów, terminologia oraz znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

18. Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Fopack
Legnicka 51
94-234 Łódź
tel: +48 662 123 366,
e-mail: fopack@o2.pl

Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem e-mail: ifopack@o2.pl

Administrator informuje, żę:

a) podanie danych osobowych jest niezbędne dla realizacji umowy sprzedaży oraz wykonania usługi transportowej.

b)dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO)

c) dane mogą być przekazywane wyłacznie firmom transportowym celem dokonania transportu zakupionego towaru.

d) dane nie będą w żaden sposóbprofilowane.

e) ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz przenoszenia

f) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdyby sposób przetwarzania danych osobowych naruszał obowiązujące przepisy.

 

19.  Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

20. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.